Dažnai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis UAB Plaga kaip mano plastiko detalių tiekėją?

Uab Plaga dirba nuo 1992 metų ir nuo to laiko esame dirbę su daugybe įvairių projektų. Todėl turime patirties, kurią noriai išnaudosime, suteikdami geriausią kokybę ir aptarnavimą. Taip pat mes dirbame su medžiagomis, kurių neretai vengia kiti gamintojai dėl sudėtingumo, kaip pavyzdžiui PC; PBT; POM; ABS; PA; PPS; TPE; PP; PE; PS ir kitomis. Mūsų patyrusi specialistų komanda visada stengiasi viršyti kliento lūkesčius. Tai mes pasiekiame dirbdami kokybiškai, laikydamiesi grafikų. Galim netik pagaminti, bet ir supakuoti, transportuoti, sukurti 3D dizainą, paversti idėją – realybe, spausdinti užsakovo logotipą ant produkcijos ir įvairiais kitais dalykais, kurie padeda Jums taupyti laiko ir tapti efektyvesniais.

Kokios jūsų kainos palyginti su kinų ir kitais gamintojais?

Kaip taisyklė, mūsų kainos yra žemesnės negu mūsų konkurentų, netgi jei tai kinai. Taip pat nereikia užmiršti, jog gaminant gaminius Kinijoje yra paslėpti kaštai, tokie kaip: transportavimas, derinimas kuris ilgina sumoje visą gamybos procesą ir kiti. Mes esame ISO 9001:2008 sertifikuoti, todėl stengiames suteikti geriausią įmanomą kokybę ir atitikti net didžiausius lūkesčius, ką ir įrodome dirbdami daugiau nei ketvirtį amžiaus ir turėdami klientų kurie su mumis dirba  jau 20, 15, 10, 5 metus nepertraukiamai.

Ar visi darbai atliekami jūsų įmonėje?

Taip. 3D dizainą atlieka mūsų dizainerių komanda, formas gaminame savo patalpose, dalis liejame savo mašinomis, transportuojame savo transportu, produktus saugome savo sandėliuose.

Ar galite gaminti su liejimo formomis, kurios pagamintos kitoje įmonėje?

Taip galime. Padėsime Jums atsigabenti formas iki mūsų gamyklos. Taip pat suteiksime visus reikalingus priežiūros ir remonto darbus, jeigu tokių reiks, norint pasiekti auksčiausią įmanomą kokybę.

Ar galite įlieti metalines dalis (insertus) plastiko detalių gamybos metu, arba po jos?

Taip, galime.

Kokios yra jūsų įmonės darbo valandos?

Paprastai dirbame dvejomis pamainomis, 7 – 22 valandomis, Pirmadienis – Penktadienis. Tačiau kai būna daug darbo, arba skubus užsakymai tai galime dirbti trimis pamainomis 24/7